Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz
Novinka – Znojmia dobývá mrazák

Novinka – Znojmia dobývá mrazák

Mražená zelenina má své výhody! Objevte je s naší novinkou od Znojmie

 

Snad každý někdy zapomněl na zásobu čerstvého špenátu v lednici, špatně uskladnil mrkev nebo třeba hlávku brokolice. Nikdo zkrátka není neomylný... Chcete ale vždy vařit ze zeleniny té nejlepší kvality? Nemusíte vybírat pouze čerstvou, i mražená vám má opravdu co nabídnout.

 

Možná tomu nevěříte, ale není důvod. Všechny použité suroviny jsou během zpracování hluboce zmrazeny ve velmi krátkém čase po sklizni. Do našich směsí se tak dostanou naprosto zralé a v té nejlepší kondici, nedostatku výživných látek se proto nemusíte bát. Při dostatečně nízké teplotě vám navíc v mrazáku vydrží klidně i celý rok!

Hrášek, špenát i zeleninový základ

Vypadl vám z vašeho nákupního seznamu celer? Pokud máte doma naši směs Halali, nemusíte se tím vůbec trápit – vše potřebné pro základ na svíčkovou máme v té nejlepší kvalitě a rovnou na kostičky! Zdlouhavé loupání a krájení netřeba… Stejně tak se tato směs skvěle hodí na přípravu zeleninové omáčky k oblíbeným masovým kuličkám, kterým dodá ten správný pikantní šmrnc.

 

Listy českého špenátu zase sklízíme vždy celé, čerstvé a krásně zelené, na tom si zakládáme. Do těla tak dostanete pořádnou dávku potřebných vitamínů, vlákniny a železa. Jak ale zařídit, aby byl vždy tak barevný? Pomáhá nám krátké spaření a následné ochlazení, kterému se říká blanšírování. Špenát se hodí k osvědčené klasice s masem a knedlíky, ale nás si získal i v receptu s pohankou a žampiony.


Stejným způsobem pracujeme s českým hráškem, který sklízíme ještě mladý, tak akorát sladký a opravdu šťavnatý. Hodí se nejen jako lahodná příloha, ale také do polévek. Třeba hráškový krém s křupavou bagetkou pak může být ideálním lékem pro podzimní chmury.

Vybrané produkty ze sortimentu Znojmia Mrazená nakoupíte již nyní v supermarketech Billa a Kaufland.