Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz
Znojmia je partnerem Grilmánie 2012

Znojmia je partnerem Grilmánie 2012

Znojmia je partnerem Grilmánie 2012

Jednotlivá regionální soutěžní kola spojená s celodenním soutěžně-zábavným programem probíhají vždy na venkovním prostranství před vchody do hypermarketů GLOBUS ve 12 termínech na 12 místech v ČR se zakončením ve finále Mistrovství České republiky v grilování GLOBUS GRILMÁNIE. Všechna soutěžní kola se konají za velkého zájmu týmů, fanoušků, médií i partnerů, díky kterým se soutěží o množství hodnotných cen. Kromě soutěží grilovacích týmů probíhá po celý den v dějištích soutěží bohatý kulturní a doprovodný program - nechybí atrakce a soutěže o ceny pro děti, hudební a zábavná vystoupení. Pro veřejnost je vždy zajištěno bohaté občerstvení s posezením.
Stánek Znojmia kde můžete ochutnat spoustu výrobků výběrové zeleniny máte možnost potkat na akci Grilmánie 2012, kterou pořádá obchodní síť Globus.

Informaci o termínech konání naleznete zde:

www.grilmanie.cz

8_27_view