Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz
Nakupujte v novém e-shopu

Nakupujte v novém e-shopu

Mít doma dostatek zeleniny Znojmia se rozhodně vyplatí, ale ne vždy máme čas nebo energii udělat pořádný nákup. Abychom Vám nakupování co nejvíce usnadnili, spustili jsme nový e-shop, který Vám ušetří spoustu času, sil a budete-li sledovat naše akční nabídky, tak i peněz.

Na e-shopu najdete vybrané výrobky Znojmia, ale také kečupy, protlaky a omáčky Otma, kompoty, rybičky a oleje Vasco da Gama, kojenecké výživy Hamánek, sirupy či džemy Hamé Sweet, paštiky a trvanlivé výrobky Hamé. Ze širokého spektra výrobků je zde zatím nabízeno asi 500 produktů, nabídku však budeme postupně rozšiřovat. V nabídce jsou i novinky, které zatím nejsou v obchodech, takže je můžete vyzkoušet mezi prvními.

E-shop vznikl ve spolupráci se společností Aukro, takže se v naší nabídce snadno zorientujete a nakoupíte si v uživatelsky příjemném prostředí. Jednoduše si vyhledáte svůj oblíbený produkt, nebo si zobrazíte akční nabídky, které se budou pravidelně měnit.
Můžete si vybrat z několika způsobů platby i přepravy a při nákupu nad 999 Kč Vám výrobky zavezeme zdarma.

Takže klikněte na www.hame-eshop.cz a seznamte se s naší nabídkou.

Přejeme Vám příjemný nákup.

shutterstock_82115647 ZELENE (1024x680)